واحد مبدل حرارتی صفحه هوشمند با کارایی بالا با کیفیت خوب

مبدل واحد محصول توضیحات حرارت مبدل واحد برای تبدیل حرارت ارائه شده توسط یک شبکه حرارتی به حرارت داخلی آب و آب گرم مورد نیاز توسط کاربران به صورت خودکار و به طور مداوم طراحی شده است. این است متشکل از مبدل حرارتی صفحه ای، پمپ گردش آب...
Product description

مبدل واحد

توضیحات محصول

Heatexchanger واحد برای تبدیل حرارت ارائه شده توسط یک thermalnetwork به حرارت داخلی آب andheating آب مورد نیاز توسط کاربران به صورت خودکار و به طور مداوم طراحی شده است. این است متشکل از مبدل حرارتی صفحه ای، پمپ گردش آب مکمل پمپ، دماسنج، فشار سنج و همچنین سنسور مختلف، خطوط لوله و شیر. آن را می توان با آب مکمل سیستم فشار stabilizingsystem تغییر فرکانس سیستم کنترل جریان با توجه به customers'requirements نصب شده است.

ویژگی های اصلی

کنترل هوشمند توابع کنترل کامل دقت بالا کنترل, عملیات پایدار و قابل اعتماد.

واحد تامین منبع و آب گرم حرارت با توجه به دمای محیط، دما از شبکه لوله های اولیه و ثانویه فشار و عوامل دیگری تنظیم می تواند نتیجه داشتن اثر مکالمه قابل توجهی از انرژی گرمایی و انرژی الکتریکی در سیستم عملیات.

جزء سیستم از قابلیت اطمینان بالا است. JIEMA بالا اثر مبدل حرارتی صفحه ای در واحد به تصویب رسید. همه عناصر هوشمند وارد شده، شامل عملیات پایدار و قابل اطمینان و همچنین عمر طولانی هستند.

کنترل اتوماتیک سیستم فشار و دما یا شار; intelligentization بالا و مدرک اتوماسیون; استقرار

این اجازه می دهد تا برای نظارت از راه دور و کنترل دستی و خودکار کنترل تغییر.

واحد طرح معقول است که اجازه می دهد تا نه تنها ساختار جمع و جور اما همچنین مناسب، و تعمیر برجسته است.

همچنین با طبقه کوچک منطقه را اشغال، مکالمه از سرمایه گذاری زیرساخت و همچنین راحت نصب مشخص و تعمیر و نگهداری به حرارت مختلف نتیجه بودن موارد و الزامات تامین حرارت مختلف عرضه.


سیستم نمودار واحد مبدل حرارتیتاسیس در سال JIEMA یکی از پیشرو راندمان بالا صفحه هوشمند مبدل واحد با کیفیت خوب تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین کیفیت محصولات و خدمات عالی است. خرید سفارشی مبدل های حرارتی در قیمت ارزان از کارخانه ما خوش آمدید. اگر لازم است ما نیز شما مشاوره نقل قول می تواند ارائه دهد.

Hot Tags: واحد مبدل حرارتی صفحه هوشمند با کارایی بالا با کیفیت خوب چین کارخانه تولید کنندگان، تولید کنندگان، سفارشی، نقل قول، ارزان، خرید
محصولات مرتبط
پرس و جو

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117