کربن ورق فولادی مارپیچ مبدل های حرارتی با راندمان انتقال حرارت بالا

مارپیچ پلیت مبدل حرارتی محصول توضیحات مارپیچی مبدل حرارتی صفحه ای متشکل از دو ورق فولاد نورد که فرم دو مارپیچ یکنواخت کانال های که در آن دو رسانه های انتقال حرارت می countercurrent کامل متوجه جریان و نتیجه قابل ملاحظه ای افزایش اثر تبادل حرارت. اتصال...
Product description

مارپیچ مبدل حرارتی صفحه ای

توضیحات محصول

مارپیچ مبدل حرارتي صفحه اي از دو ورق فولاد نورد که فرم دو مارپیچ یکنواخت کانال های که در آن دو رسانه های انتقال حرارت می countercurrent کامل متوجه جریان و نتیجه قابل ملاحظه ای افزایش اثر تبادل حرارت تشکیل شده است. لوله اتصال در پوسته است از ساختار های برشی و برجسته مقاومت محلی کوچک. انحنای کانال های مارپیچی یکسان است، وجود دارد هیچ فرمان بزرگ از جریان سیال در تجهیزات. مقاومت کل کوچک است. بنابراین ممکن است به تجهیزات دارای ظرفیت انتقال حرارت نسبتا بالا از طریق بالا بردن میزان جریان طراحی شده است. محاسبه فنی مناسب باید در زمان انتخاب تجهیزات را به رسانه ها در کانال های رسیدن به تلاطم دولت انجام شده است. (سرعت جریان مایع بیش از 1 متر بر ثانیه است و از گاز به طور کلی بیشتر از 10 متر بر ثانیه است.)
ویژگی های

بهره وری انتقال حرارت بالا: بهره وری انتقال حرارت از مارپیچ مبدل حرارتی صفحه ای 1 - 3 بار که از پوسته و لوله مبدلهای حرارتی است. ضریب انتقال حرارت حداکثر تا 3,300W/(㎡k) است.

بهبود موثر از انرژی گرمایی کم دما: دو رسانه انتقال حرارت در تجهیزات می تواند انتقال حرارت از طریق یک جریان کامل countercurrent به انتقال حرارت با اختلاف دمای کوچک، بازیابی گرمای فاضلاب و استفاده کامل از انرژی حرارتی دمای پایین بودن را درک کنند.

قوی عامل به قابلیت اطمینان: دو کانال های غیر قابل انتقال برای آب بندی می تواند اطمینان حاصل شود که این دو رسانه با هم مخلوط شده جوش داده شده.

مقاومت های کوچک: مارپیچ مبدل حرارتی صفحه ای می تواند روند حجم زیادی بخار یا گاز با فشار نسبتا کوچک از دست دادن. برای رسانه ها به جریان spirally توانایی خود پاک کننده است و منجر به از راه دور امکان رسوب خاک. می توانید به راحتی با بخار یا اب قلیایی تمیز و اجازه می دهد تا برای نصب و راه اندازی تمیز کردن دستگاه. متوسط جریان در کانال یک و سرعت جریان مجاز بالاتر از دیگر انواع مبدل های حرارتی است.


نرم افزار:
1andgt;. الکترولیت و حرارت
2andgt;. اب قلیایی غلیظ خنک کننده
3andgt;. عمليات حرارتي خنک کننده روغن
4andgt;. Oleum خنک کننده
5andgt;. اسید چرب خنک کننده
6andgt;. بخار چگالشتاسیس در سال JIEMA یکی از پیشرو فولادی مارپیچ مبدل حرارتی صفحه ای با حرارت بالا انتقال بهره وری تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین کیفیت محصولات و خدمات عالی است. خرید سفارشی مبدل های حرارتی در قیمت ارزان از کارخانه ما خوش آمدید. اگر لازم است ما نیز شما مشاوره نقل قول می تواند ارائه دهد.

Hot Tags: فولادی مارپیچ پلیت مبدل حرارتی با راندمان انتقال حرارت بالا، چین کارخانه تولید کنندگان، تولید کنندگان، سفارشی، نقل قول، ارزان، خرید
محصولات مرتبط
پرس و جو

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117