فولاد ضد زنگ قابل جابجایی مبدل حرارتی صفحه ای

قابل جابجایی پلیت مبدل حرارتی محصول توضیحات JIEMA مبدل حرارتی صفحه ای انواع مبدل های حرارتی ساخته شده از صفحات نازک فلزی است که فشرده به شکل راه راه، سپس انباشته شده و با پیچ و مهره در قاب ثابت است. کانال های باریک و غیر مستقیم بین دو بشقاب شکل گرفته است. سپس، تبادل حرارت...
Product description

مبدل های حرارتی صفحه متحرک


توضیحات محصول

JIEMA مبدل حرارتی صفحه ای انواع مبدل های حرارتی ساخته شده از صفحات نازک فلزی است که فشرده به شکل راه راه، سپس انباشته شده و با پیچ و مهره در قاب ثابت است. کانال های باریک و غیر مستقیم بین دو بشقاب شکل گرفته است. سپس تبادل گرما می تواند هنگام کار جریان مایع از طریق کانال های سرد و گرم صورت گرفت.


نمودار از مبدل حرارتی صفحه ای

جزء مواد

حرارتی ورق: SUS304، SUS316L SMO254 تیتانیوم نیکل, آلیاژی Hastelloy

واشر مهر: NBR، H-NBR, EPDM, پد غذایی فلوئور لاستیک، لاستیک سیلیکون

قاب: کربن فولاد و فولاد ضد زنگ، فولاد ضد زنگ با پوشش

بستن پیچ: گالوانیزه، فولاد کربنی، فولاد ضد زنگ

رابط: لاستیک، فولاد کربنی، فولاد ضد زنگ

راهنمای نوار: گالوانیزه، فولاد کربنی، فولاد ضد زنگ

آشنايي با ورق

1. منطقه shunting ساختار منحصر به فرد می تواند تعادل توزیع مایع.

2 ورق خطی و مسطح موقعیت ساختار است که می تواند کاهش احتمال برای malposition بین ورق های منحصر به فرد است.

3. فیله در ورقه از ساختار "Interlocked" است که اجازه می دهد تا متقابل هم پیوسته ورق است.4 طراحی زاویه بزرگ ریز موج ها می تواند ضریب انتقال حرارت با کاهش نسبتا بزرگ مقاومت را بالا می برد.

5 طراحی ریز موج ها کوچک زاویه اجازه می دهد تا برای کاهش تخریب مقاومت و ضریب انتقال حرارت نسبتا کم برجسته است.

6. نوع ورق مناسب منطقی با توجه به پارامترهای شرایط کار در زمان designselection تا رسیدن به بهترین اثر برنامه باید انتخاب شود.7. بالا راهنمای نوار با دو دامنه است که stabilityof می تواند به بهبود ورق طراحی شده است.

8. داخل بخشی از هیئت مدیره بلوکه است از ساختار حلقه، که می تواند به بهبود دقت مطابق استر برنجی یا فلزی.

9. ورق بری با دنده بهره وری انتقال حرارت بالا برجسته; بعد از کل ماشین، مقاومت در برابر فشار های خوب این برنامه شامل مونتاژ علاوه بر این، تماس های خالص به شکل در دو طرف رزرو جهت تشکیل شده است.آشنايي با واشر آب بندی

آب بندی واشر قرار داده و ثابت به شکاف در تبادل حرارت ورق برجسته درج آسان و جايگزيني آب بندی واشر، که می تواند قابل ملاحظه ای کاهش زمان توقف. آب بندی تابع از تابع رفع جدا می شود. حتی اگر چند "بست" با رفع تابع واشر هنوز هم تابع در شکاف آب بندی می تواند داشته باشد.
شرح مواد

کد

درجه حرارت قابل اجرا (درجه سانتی گراد)

عملکرد ضد خوردگی و موارد قابل اجرا

جنس NBR

N

-20~110

هوای گرم آب، مواد معدنی و روغن های غیر قطبی
نفت، روغن سیلیکون و روغن، و غیره.

EPDM

E

-50~150

بخار قطبی متوسط شیمیایی، الکل، اسید ضعیف، قلیایی ضعیف و اکسید کننده عامل، و غیره.

F

ج

-40~100

آمونیاک، روغن معدنی یا نفت و روغن، و غیره.

Virton

F

0~180

اسید معدنی، قلیایی، روغن معدنی یا نفت و
Haloalkane، و غیره.

سیلیکون لاستیک

س

-65~230

مقاوم در برابر جریان سرد و خشک گرم


ویژگی های اصلی

اختلاف درجه حرارت متوسط لگاریتمی:

مبدل حرارتی صفحه ای می تواند فرم کامل countercurrent را تحقق می بخشند; ضريب تصحيح دماي 1 است.

ضریب انتقال حرارت بالا

راه راه ورق در صفحه تبادل حرارت می تواند مایع تولید جريان متلاطم با عدد رینولدز جزئی را; ضریب انتقال حرارت آن 3 - 5 بار به بزرگی که از پوسته و لوله مبدلهای حرارتی, رسیدن به 7 000W/m2K در بیشتر است.

مساحت کوچک

پلیت مبدل حرارتی ویژگی های ساختار جمع و جور. منطقه تبادل حرارت در واحد حجم 2 - 5 بار به بزرگی که پوسته و لوله مبدلهای حرارتی است. کف منطقه اشغال شده توسط مبدل حرارتی صفحه ای است که حدود یک پنجم تا یک دهم این منطقه توسط مبدل حرارتی پوسته و لوله، که همان وظیفه تبادل حرارت توسط آنها انجام داده اشغال کردند.

سبک وزن و قیمت پایین

ورق در مبدل حرارتی صفحه ای تنها 0.5 است ~ 0.8 میلی متر ضخامت. منطقه تبادل حرارت مورد نیاز آن کوچکتر از آن نياز به مبدل های حرارتی پوسته و لوله با توجه به اینکه کار حرارتی مشابه با آنها را برآورده است. وزن مبدل حرارتی صفحه ای تنها حدود یک پنجم از وزن پوسته است- و -مبدل حرارتی لوله.

اختلاف دمای کوچک در پایان

برای تبادل حرارت آب، اختلاف دمای پایین در پایان است که بسیار مفید برای بازیابی انرژی گرمایی کم دما پایین تر از 1℃، می تواند.

ضریب کم خاک

ضريب خاک تبادل حرارت صفحه کوچک دلایل زیر است: خشونت جريان متلاطم مایع باعث کم امکان رسوب ناخالصی; منطقه مرده کانال بین ورق کوچک است; سطح تبادل حرارت ساخته شده از فولاد ضد زنگ صاف، که منجر به اتصال کمتر خورنده است.

تبادل حرارت با چند رسانه ای

تبادل حرارت صفحه اجازه می دهد تا تبادل گرما با رسانه های سه یا بیشتر از طریق clapboard میانه است که در شیر محصول گسترده

راحت تمیز کردن

به ورقه مکانیکی تمیز, باز کردن پیچ گیره در مبدل حرارتی صفحه ای برای اتصال صفحه شل و سپس ورقه شامل تعمیر و نگهداری بسیار راحت خالی کردن.تاسیس در سال JIEMA یکی از پیشرو استیل صفحه متحرک مبدل حرارتی تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین کیفیت محصولات و خدمات عالی است. خرید سفارشی مبدل های حرارتی در قیمت ارزان از کارخانه ما خوش آمدید. اگر لازم است ما نیز شما مشاوره نقل قول می تواند ارائه دهد.

Hot Tags: فولاد ضد زنگ قابل جابجایی مبدل حرارتی صفحه ای، چین کارخانه تولید کنندگان، تولید کنندگان، سفارشی، نقل قول، ارزان، خرید
محصولات مرتبط
پرس و جو

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117