مس شناور کویل مبدل حرارتی حجم جابجایی مبدل حرارتی Snaitary

حجم مبدل محصول توضیحات جزء بالا اثر حرارتی--شناور شناور لوله مارپیچی در دوره مبدل حرارتی برای گرم کردن آب در مخزن لایه به لایه تا دمای خروجی می رسد ارزش از پیش تعیین شده و تولید داخلی آب گرم به تصویب رسید. دوره...
Product description

شناور دوره مبدل حرارتی

توضیحات محصول

مارپیچ جزء بالا اثر حرارتی--شناور لوله در دوره مبدل حرارتی برای گرم کردن آب در مخزن لایه به لایه تا دمای خروجی می رسد ارزش از پیش تعیین شده و تولید داخلی آب گرم اتخاذ شده است. حجم مبدل های حرارتی با شناور لوله مارپیچی نوع جدیدی از آب گرم تجهیزات است که در مدفوع آب گرم سیستم در مدارس، بیمارستان ها و هتل ها گسترده است.


فشار طراحی:
مارپیچ لوله: 1.6MPa
تانک: 0.6/1.0/1.6MPa


جزء مواد:
مارپیچ لوله: ضد زنگ 304 شماره فولاد و مس قرمز
مخزن: فولاد ضد زنگ شماره 304 و کربن فولاد

امکانات:
راه اندازی سریع:

به دلیل ساختار ویژه این محصول آب گرم تولید شده از آن به سرعت می تواند رسیدن به خروجی آب گرم در بالای مخزن و بنابراین بدون نیاز به حرارت بخش بزرگی از آب سرد در اختیارتان می تواند.


ضریب انتقال حرارت بالا:

با حرارت بالا اثر انتقال عنصر برجسته ضریب انتقال حرارت بالا و مداوم میکرو-مبهمنمایی از شناور لوله مارپیچی در روند تبادل حرارت، شناور لوله مارپیچی می توانید متوجه انتقال حرارت پویا و قابل ملاحظه ای بهبود عملکرد مبدل های حرارتی.


از راه دور امکان رسوب:

شناور لوله مارپیچی در مبدل های حرارتی به تصویب رسید و مایع است که به راحتی به شکل تلاطم است اثر گرگرفتگی نسبتا قوی بر روی سطح دیوار لوله حرارتی، امکان رسوب از راه دور است.


هیچ منطقه آب سرد:

میزان بالای مکعب استفاده: اين محصول گرم آب سرد در پایین مخزن تمام وقت. که حجم آب کمتر از ظرفیت تامین آب نقل آن به تدریج خواهد شد تمام آب سرد در مخزن بدون ترک هر منطقه آب سرد به حفظ حداکثر سهام آب گرم حرارت. هنگامی که بالاتر از ظرفیت تامین آب نقل حجم آب ذخیره شده در مخزن به آب گرم و آب گرم فورا به مقاومت در برابر اوج مصرف آب عرضه خواهد شد.


بهداشت آب:

گروه های متعدد از لوله های مارپیچی شناور در مبدل حرارتی مجموعه. ساختار بتکده منحصر به فرد اجازه می دهد تا برای سریع حرارت یکنواخت دما و درجه حرارت ثابت آب outcoming بدون تشکیل مرده آب منطقه. بنابراین، آب گرم باکتری ها در مبدل حرارتی تولید کند و بدین وسیله می توانید مطمئن طهارت و بهداشت آب.

سیستم نرم افزار نمودار حجم مبدلهای حرارتیتاسیس در سال JIEMA یکی از پیشرو مس شناور کویل دوره مبدل حرارتی جابه جایی snaitary مبدل حرارتی تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین برای خدمات عالی و کیفیت محصولات خود است. خرید سفارشی مبدل های حرارتی در قیمت ارزان از کارخانه ما خوش آمدید. اگر لازم است ما نیز شما مشاوره نقل قول می تواند ارائه دهد.

Hot Tags: حجم مبدل حرارتی جابه جایی snaitary مبدل حرارتی، ورق رنگی شناور مس چین کارخانه تولید کنندگان، تولید کنندگان، سفارشی، نقل قول، ارزان، خرید
محصولات مرتبط
پرس و جو

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117