نمایشگاه

استفاده از مواد غذایی و آشامیدنی صنعت
Jun 06, 2017

پاستوریزاسیون

پاستوریزاسیون، همچنین به عنوان ضد عفونی در دمای پایین، عقیم سازی سرد شناخته شده است، آن را یک نوع روش که می تواند باکتری را از بین و نگه داشتن ضد عفونی مواد غذایی در مقالات منتشر شده توسط حفظ عطر و طعم از دمای پایین است. روش عملیات حرارتی علاوه بر این، آن است که اغلب به طور گسترده تعریف شده برای کشتن پاتوژن های مختلف است.

عقیم سازی از سس سویا

یک مبدل حرارتی صفحهای به طور گسترده ای در عقیم سازی آبجو و خنک کننده به تولید آبجو پیش نویس استفاده می شود. استفاده از انرژی در مرحله پیش گرمایش وسط تا حد زیادی موجب صرفه جویی در گرما و آب مصرف.

blob.png


سیستم آب خیساندن گندم درجه حرارت ثابت

کنترل تولید آب مالت steeping است در درجه حرارت ثابت (50 درجه سانتی گراد). اما به عنوان تغییر فصل، درجه حرارت آب نیز در حال تغییر، که نیاز به مجموعه ای از گرمایش و سرمایش می تواند درجه حرارت steeping ثابت سیستم آب به ارائه درجه حرارت ثابت steeping آب است.

blob.png


سیستم CIP

blob.png


تمام انواع هنرهای دستی تجهیزات مایع آبجو به تمیز و استریل در فرایند تولید، تمیز کردن و دمای فرآیند اسید مورد نیاز برای رسیدن به شرایط خاص، مانند 80 ℃. معمولا سیستم CIP را می توان به ورق CIP CIP تبدیل به قند، تخمیر تقسیم مخزن پر کردن CIP و غیره

کولر جزئی برای ورق های مخمر

blob.png

این فناوری جدید خنک کننده مخمر شده است در کشور ما در پایان از 80s در به تصویب رسید. این فناوری جدید خنک کننده مخمر به طور گسترده در خط تولید جدید و اصلاح فرآیند های قدیمی به تصویب رسید.


محصولات مرتبط: پلیت و مبدلهای حرارتی

مبدل های حرارتی

blob.png

JIEMA مبدل حرارتی صفحه یک نوع از مبدل حرارتی ساخته شده از صفحات فلزی نازک است که به شکل راه راه فشرده است، سپس انباشته و ثابت با پیچ و مهره در یک قاب. کانال های باریک و پر پیچ و خم بین دو صفحه تشکیل شده است. سپس، تبادل حرارت را می توان زمانی رخ داد که مایع کار سرد و گرم جریان از طریق کانال.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117