نمایشگاه

کاربرد حرارتی سیستم مبدل در غلات و صنعت نفت
Jun 06, 2017

نفت خام ناخالصی های فیلتر نفت خام خارج می شود، و به بخاری فرستاده بعد از پیش گرم وارد میکسر با اسید فسفریک مخلوط را به مخزن واکنش اسید ، پس از ورود به میکسر و اب قلیایی مخلوط، رشته در مخزن تصفیه قلیایی پس از سانتریفیوژ کردن خلط، روغن از طریق مبدل حرارتی پس از حرارت دادن پمپ گریز از مرکز به میکسر رشته. اضافه کردن اب قلیایی را به داخل مخزن مخلوط پیچیده، صابونی پس از ورود به جدایی دیسک سانتریفیوژ پس از خلط روغن شستشو، میکسر گریز از مرکز مخلوط با شستشو آب گرم، کم آبی بدن و سپس وارد جدایی پروانه سانتریفیوژ صابون باقی مانده و آب، تصفیه قلیایی شده توسط خشک کن های خلاء مبدل های حرارتی خشک در حرارت به برج سفید مداوم استفاده می شود ، اضافه کردن سفید است، سفید بعد از پمپ به فیلتر برگ و سپس به فیلتر های امنیتی.


blob.pngblob.png


کاربرد

1.Hot انفجار کوره زباله گاز دودکش بازیابی حرارت و استفاده

2.New مبدل حرارتی بازیابی حرارت زباله


محصولات مرتبط:

مبدل های حرارتی

blob.png

JIEMA مبدل حرارتی صفحه یک نوع از مبدل حرارتی ساخته شده از صفحات فلزی نازک است که به شکل راه راه فشرده است، سپس انباشته و ثابت با پیچ و مهره در یک قاب. کانال های باریک و پر پیچ و خم بین دو صفحه تشکیل شده است. سپس، تبادل حرارت را می توان زمانی رخ داد که مایع کار سرد و گرم جریان از طریق کانال.


پوسته و لوله مبدلهای حرارتی

blob.png

مبدل حرارتی پوسته و لوله مبدلهای حرارتی از یک بسته نرم افزاری لوله بسته در دیوار پوسته به عنوان سطح انتقال حرارت است. ساختار ساده مبدلهای حرارتی، عملکرد قابل اعتماد و ساخته شده از فولاد ضد زنگ 304 می تواند تحت درجه حرارت بالا و فشار بالا استفاده می شود. حرارتی پوسته و لوله مبدلهای شامل پوسته، انتقال حرارت بسته نرم افزاری لوله، ورق لوله، ورق بافل، جعبه لوله و سایر اجزاء.

به عنوان یک نوع سنتی تجهیزات حرارتی، مبدل حرارتی پوسته و لوله شده برای سنین اعمال می شود. این به طور گسترده در بسیاری از بخش های صنعتی، به ویژه در این صنایع به عنوان مهندسی شیمی، نفت و منبع انرژی. مبدل حرارتی پوسته و لوله است که از لوله های بسیاری است که یک بسته نرم افزاری لوله ای که به عنوان سطح انتقال حرارت مبدلهای حرارتی عمل می کند را تشکیل می دهند تشکیل شده است. آن است که بدینوسیله نیز به عنوان مبدل حرارتی لوله ای شناخته شده است.


مخازن تحت فشار

blob.png

مخازن تحت فشار به طور گسترده به عنوان یک نوع از تجهیزات است که نقش مهمی در بسیاری از صنایع مربوط به اقتصاد ملی مانند صنایع پتروشیمی، صنایع انرژی، تحقیقات علمی و صنایع نظامی را ایفا می کند استفاده می شود. مخازن تحت فشار می توان به راحتی منفجر شد و سوخته، بنابراین به خطر انداختن ایمنی از پرسنل، تجهیزات و خواص و باعث حوادث آلودگی محیط زیست به دلیل آب بندی، بلبرینگ، متوسط و علل دیگر.


اسپیرال صفحه مبدل حرارتی

blob.png

اسپیرال مبدل حرارتی صفحه از دو صفحات فولاد نورد فلز که به شکل دو کانال مارپیچی یکنواخت که در آن رسانه های انتقال حرارت دو می تواند یک جریان کامل مخالف متوجه و در نتیجه قابل ملاحظه ای افزایش اثر تبادل حرارت تشکیل شده است. لوله اتصال در پوسته از ساختار برشی و برجسته توسط مقاومت کوچک محلی است. به عنوان انحنای کانال مارپیچی یکنواخت است، هیچ فرمان بزرگ جریان سیال در تجهیزات وجود دارد. مقاومت کل کوچک است. بنابراین ممکن است به تجهیزات دارای ظرفیت انتقال حرارت نسبتا بالا از طریق بالا بردن سرعت جریان طراحی شده است. محاسبه های فنی مناسب باید در زمان انتخاب تجهیزات را به رسانه ها در کانال های رسیدن دولت تلاطم انجام شده است. (این میزان جریان مایع بزرگتر از 1M / S و گاز بیشتر از 10M / S به طور کلی است.)


هوا به هوا پلیت مبدل حرارتی

blob.png

صفحه مبدل حرارتی هوا نوع محصول دوستدار محیط زیست استفاده شده است که برای بازیابی گرما، کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در سوخت است. این قابل اجرا به دستگاه های مورد استفاده برای تبدیل گاز طبیعی، نفت گاز، نفتا و دیگر مواد خام به کلر به عنوان احتراق بخاری هوا است. صفحه مبدل حرارتی هوا به طور گسترده در اعمال کلر ساخت کوره تبدیل و یا depolymerizing کوره های آزمایشگاهی در مقیاس بزرگ کار مهندسی شیمی و همچنین پروژه های بازیابی حرارت زباله در صنعت فولاد و صنعت شیشه.


هوا مبدل حرارتی

blob.png

لوله های پره دار هوا مبدل حرارتی شامل نورد نوع مبدل حرارتی هوا، مارپیچ نوع مبدل حرارتی هوا، اندود شعاع باله نوع مبدل حرارتی هوا و فرکانس بالا جوش مبدل حرارتی هوا. فن آوری های پیشرفته کامپوزیت فولاد آلومینیوم را در نورد نوع مبدل حرارتی هوا است که توسط ترکیبی جمع و جور، مقاومت حرارتی کوچک، عملکرد انتقال حرارت قوی، از دست دادن جریان کوچک برجسته، عملکرد ضد خوردگی خوب، امکان کنترل از راه دور برای اعوجاج تحت طولانی مدت سرد به تصویب رسید / شرایط گرم کارگر، و عمر طولانی، و غیره

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117