نمایشگاه

استفاده از صنعت تهویه مطبوع
Jun 06, 2017

محصولات مبدل حرارتی به طور گسترده ای در حرارت منطقه ای، آب گرم خانگی، آب گرم استخر، خنک کننده منطقه ای، تبرید مرکزی، پمپ گرما، جمع آوری زمین گرمایی، ذخیره یخ، مانع فشار و غیره استفاده می شود. به ویژه در سیستم خنک کننده، تغییر صفحه تنها یکی است که دارای اختلاف بین دما دو مدار حلقه است. حداقل اختلاف دمای متوسط لگاریتمی زیر 1 درجه کنترل می شود.

blob.pngblob.png


استفاده از سیستم گرمایش

1    سیستم گرمایش مرکزی

2    استفاده از سیستم گرمایش آب جت

 

 

کاربرد سیستم خنک کننده

1    خنک کننده خنک کننده آب، آب چگال

2    آب دریا، آب رودخانه یا خنک کننده آب خنک کننده

3    آب خنک کننده خنک کننده گلیکول

4    سیستم خنک کننده مدار کوتاه

5    سیستم منبع آب زیرزمینی / حرارت

6    سیستم بازیابی گرما

 

 

 

 

محصولات مرتبط

مبدل حرارتی صفحات

blob.png

مبدل حرارتی بشقاب جیاما نوعی مبدل حرارتی است که از صفحات فلزی نازک ساخته شده است که به صورت موجدار فشرده شده و سپس با پیچ و مهره در یک قاب ثابت و مرتب شده اند. کانال های باریک و پیچیده بین دو صفحه تشکیل می شوند. سپس هنگامی که سیال کار داغ و سرد از طریق کانال جریان می یابد، تبادل حرارت می تواند رخ دهد.

 

مبدل حرارتی شل و لوله

blob.png

مبدل حرارتی شل و لوله مبدل حرارتی مجدد یک بسته بندی لوله بسته در دیوار پوسته به عنوان سطح انتقال حرارت است. ساختار ساده مبدل حرارتی، عملیات قابل اعتماد و ساخته شده از فولاد ضد زنگ 304 می تواند در دمای بالا و فشار بالا استفاده شود. مبدل حرارتی شل و لوله شامل پوسته، بسته بندی لوله انتقال گرما، ورق لوله، ورقه ی سوپاپ، جعبه های لوله و سایر اجزاء می باشد.

به عنوان یک نوع سنتی تجهیزات مبدل حرارتی، مبدل حرارتی پوسته و لوله برای سنین استفاده شده است. به طور گسترده در بسیاری از ادارات صنعتی، به ویژه در صنایع مانند مهندسی شیمی، نفت و منبع انرژی استفاده شده است. مبدل حرارتی شل و لوله از لوله های بسیاری تشکیل شده است که مجموعه ای از لوله را تشکیل می دهند که به عنوان سطح انتقال حرارت مبدل حرارتی عمل می کند. به این ترتیب به عنوان مبدل حرارتی لوله شناخته می شود.
گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117