نمایشگاه

گاز دودکش
Dec 21, 2016

موجود در گرد دودکش (از جمله خاکستر و دوده)، اکسیدهای گوگرد و نیتروژن است آلاینده جو مواد، بدون تمیز کردن تولید گازهای گلخانه ای خود را زمانی که مقررات حفاظت از محیط زیست چند بار چندین بار هدف قرار دادن اهداف می توانید دست. اقدامات برای کنترل انتشار این مواد قبل از احتراق و تکنولوژی احتراق و جمع آوری گرد و غبار و desulfuration و دنيتريفيكاسيون،. با استفاده از smokestacks بالا غلظت آلاینده ها در جو نزدیک دودکش کاهش می دهد.

دودکش ها مورد استفاده توسط نیروی گرانش نیروی گریز از مرکز امواج اینرسی و آکوستیک، چسبندگی الکترواستاتیک. برای ذرات درشت توسط گرانشی ته نشینی و جداسازی ساکن نیروی، اغلب با استفاده از نیروی گریز از مرکز جدا در ظرفیت بیشتر گرد و غبار رسوب دهی الکترواستاتیک و فیلتر کیسه ای با راندمان بالا. مرطوب و کاهش فنتر آب گرد و غبار اسکرابر آب فیلم چسبندگی به پرواز خاکستر کارايی حذف گرد و غبار است بسیار بالا نیز جذب آلاینده های گازی.

در سال 1950 از قرن 20، تلاش برای توسعه استفاده جامع از خاکستر قمار نگرفت. با تولید خاکستر سیمان و آجر و مصالح ساختمانی مانند بتون دانه. 70 و استخراج cenosphere از خاکستر مانند عایق های مقاوم در برابر آتش.

آینده توسعه بیشتر افزایش یابد دیگ ها و راندمان حرارتی بویلر نیروگاه; دیگ بخار و واحد نیروگاه هزینه تجهیزات را کاهش می دهد; بهبود انعطاف پذیری عملیاتی و اتوماسيون واحد بویلر; دیگ بیشتر سوخت های مختلف با توجه به توسعه; بهبود قابلیت اطمینان عملیاتی دیگ بخار و تجهیزات جانبی آن; کاهش آلودگی محیط زیست.
گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117