نمایشگاه

مبدل حرارتی
May 18, 2017

همانطور که ویکی پدیا ذکر شد، یک مبدل حرارتی دستگاهی است که برای انتقال حرارت بین یک جسم جامد و مایع یا بین دو یا چند مایعات یا حتی بین مایعات و هوا، هوا و هوا استفاده می شود.

مایعات ممکن است با یک دیواره جامد از هم جدا شوند تا از مخلوط شدن جلوگیری شود یا ممکن است در تماس مستقیم باشند.

مبدل های حرارتی شرکت Guanghzhou Jiema مبدل حرارتی با مسئولیت محدود ( www.jmhex.com ) به طور گسترده ای در گرمایش ، تبرید ، تهویه مطبوع ، نیروگاه ها ، کارخانه های شیمیایی ، گیاهان پتروشیمی ، پالایشگاه های نفت ، پردازش گاز طبیعی و درمان فاضلاب .

مثال کلاسیک مبدل حرارتی در یک موتور احتراق داخلی یافت می شود که در آن یک مایع گردشی که به عنوان خنک کننده موتور شناور است از طریق کویل های رادیاتور جریان می یابد و جریان هوا از کویل ها خنک می شود و هوای ورودی را خنک می کند .

مثال دیگر خنک کننده گرمایشی است که یک مبدل حرارتی منفعل است که گرما تولید شده توسط دستگاه الکترونیکی یا مکانیکی را به یک مایع منتقل می کند ، اغلب هوا یا مایع خنک کننده مایع.

JIEMA تولید مبدل های حرارتی به عنوان: مبدل های حرارتی صفحات، مبدل حرارتی صفحه و پوسته، مبدل حرارتی صفحه مبدل، مبدل حرارتی پوسته و لوله R، لوله مبدل های حرارتی، مبدل حرارتی نوع حجم و غیره.

شما می توانید آنها را در وب سایت www.jmhex.com و پست الکترونیکی به jmhex@gzjiema.com پیدا کنید .

 

 

 
گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117