اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مبدل حرارتی به هوا بلند - مدت عملکرد
Jul 01, 2017

بعد از استفاده طولانی مدت از هوا حرارت Exchangerperformance، در کل ماشین سرمایش و گرمایش ظرفیت از درجات کاهش نتیجه کاهش خواهد یافت. وضعیت تحقیقات طولانی - مدت عملکرد میرایی از هوایی - مبدلهای حرارتی و تهویه در تجزیه و تحلیل از چهار جنبه: گرد و غبار و خاک و عملیات متناوب و آلودگي ميكروبي. آن که برخی از مشکلات در تحقیقات این عوامل اشاره کرد وجود دارد است. مطالعه طولانی - مدت عملکرد بخاری و کاربرد آن.

کولر اتاق دستگاهی است که هوا درمان به فضای محدود از جمله سرمایش و گرمایش سیستم را فراهم می کند و dehumidifying و تهویه دستگاه است. چین تولید و استفاده از محصولات خانه کولر، تعداد زیادی از تهویه مطبوع محصولات تولید شده و مورد استفاده بسیاری از انرژی، بنابراین مصرف کولر به حفظ دراز مدت ویژگی های صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در انرژی گازهای خروجی کاهش بسیار مهم است. چین کیفیت گواهینامه مرکز (CQC) در ماه مه 2012 منتشر شد "کولر دراز مدت صرفه جویی در انرژی بررسی الزامات فنی"، بلند مدت انرژی دستگاه تهویه برای انجام ارزیابی خاص مورد نیاز، ایالات متحده در ژوئیه همان سال برای اولین بار در یافت مدرک که گذشته آینده بیشتر و بیشتر محصولات تهویه مطبوع شرکت در بلند مدت ارزیابی بهره وری انرژی در بلند مدت عملکرد تهویه هوا مبدل شود پژوهش نیز توجه بیشتر و بیشتر خواهد.

عواملی که تاثیر طولانی مدت عملکرد مبدل های حرارتی مطبوع عبارتند از: گرد و غبار و خوردگی و عملیات متناوب و آلودگي ميكروبي. این عوامل مقاومت حرارتی مبدل حرارتی هوا جانبی را افزایش می دهد و hydrophilicity باله را تغییر دهید. گرد و غبار آلودگی به این معنی که گرد و غبار در هوا از طریق مبدل حرارتی جریان و سپرده در سطح باله. هنگامی که سطح باله آب فشرده است، ذرات گرد و غبار با میعانات به فرم توده خاک ترکیب; به عنوان باله مس و آلومینیوم بین اختلاف پتانسیل فلز، هنگامی که سطح آب كندانس شده سطح الکترولیت مس و آلومینیوم تشکیل خاک خوردگی و خوردگی الکتروشیمیایی رخ می دهد; آلودگي ميكروبي است توجه به مبدل حرارتی است که اغلب در شرایط مرطوب اجرای باله سطح آسان در محیط تاریک و مرطوب به نژاد میکروبی خاک. علاوه بر این، Exchangeris حرارت هوا اغلب در عملیات متناوب بالا و پایین چرخه دما و چرخه خشک و مرطوب از جمله، بالا و پایین چرخه دما مقاومت تماس بین باله های افزایش خواهد یافت و تکرار چرخه های مرطوب و خشک تغییر خواهد کرد ظرافت از باله در نظر از عملکرد بلند مدت تهویه هوا مبدل حرارتی، عملکرد دراز مدت مبدل حرارتی در تجزیه و تحلیل از چهار جنبه: گرد و غبار و خوردگی و عملیات متناوب و آلودگي ميكروبي. مشکلات در تحقیقات فعلی اشاره کرد و آينده انديشي در بلند - مدت عملکرد هوایی - مبدلهای حرارتی مطبوع.

مطالعه تجربی

گرد و غبار مهم ترین و مهم ترین عامل در بلند مدت عملکرد کولر مبدل حرارتی است. اصل رسوب گرد و غبار در مبدل حرارتی بسیار پیچیده است با ویژگی های گرد و غبار ساختار مبدل حرارتی و شرایط عملیاتی. مطالعه تجربی در گرد و غبار آلودگی حرارتی محققان به طور کلی از ویژگی ذرات تاثیر گرد و غبار بر عملکرد مبدل های حرارتی، حذف تکنولوژی برای شروع سه جنبه گرد و غبار.

ذرات گرد و غبار

مبدل حرارتی هوا طرف گرد و غبار خاک واقع رسوب ذرات جامد معلق در هوا بر روی سطح مبدل حرارتی است. گرد و غبار در فضای باز است عمدتا کل معلق ذرات (TSP) اندازه ذرات کمتر از 100μm باشد و ذرات با اندازه ذرات کمتر از 10μm همچنین PM10 نامیده می شود. PM10 در فضای باز است منبع مهم از گرد و غبار و گرد و غبار در مبدل های حرارتی. PM10 از گرد و غبار جوی است عمدتا از منابع شش: گرد و غبار احتراق زغال سنگ صنعتی تخلیه گازهای خروجی خودرو توده احتراق و ذرات ثانویه. گرد و غبار داخل ساختمان علاوه بر ذرات ماده، اما همچنین شامل الیاف مانند لباس، کاغذ و خز حیوان خانگی و غيره.

گرد و غبار از یک طرف در باله و کویل های سرمایش در رسوب فیزیکی از سوی دیگر در شرایط مناسب دوباره معلق در هوا می باشد. اندازه ذرات گرد و غبار به مبدل های حرارتی لوله پره متصل به طور کلی 5 تا 100 میکرومتر است. برای هوا کیفیت الزامات محیط کابین هواپیما به علت استفاده از فیلترهای الکترواستاتیک به منظور کاهش غلظت ذرات گرد و غبار رسوب ذرات گرد و غبار به فوق العاده زیبا به 10μm در قطر. همان هوا حرارت Exchangerin مختلف موارد، توزیع اندازه ذرات گرد و غبار نیز متفاوت است. توزیع اندازه ذرات گرد و غبار در سطح اواپراتور در اداره هتل و رستوران با استفاده از تجزیه و تحلیل microparticle تعيين شد. نتايج نشان داد که اندازه متوسط ذرات گرد و غبار در سطح اواپراتور در این سه مورد 6.6μm 20.9μm و 9.8μm بود، این به دلیل مختلف مبدل حرارتی داخل سالن نصب ارتفاع ناپایداری ساخت فعالیت های مصنوعی توسط غلظت ذرات معلق در سطوح مختلف تفاوت وجود دارد و بنابراین رسوب اندازه ذرات گرد و غبار نیز متفاوت است.

آزمايش

می توان به سرعت درک اثر گرد و غبار بر عملکرد دراز مدت کولر با شبیه سازی عملکرد واقعی زمانی که گرد و غبار در سطح بادگیر مبدل حرارتی اسپری. نحوه طراحی نیمکت تست گرد و غبار و نحوه تنظیم مناسب آن تراکم و میزان کلید به مطالعه powdering. مطالعه تجربی در گرد و غبار مبدلهای حرارتی شامل شرایط خشک و مرطوب شرایط کار. شرایط خشک تحت آزمایش مبدل حرارتی گرد و غبار است به طور کلی راه اندازی توسط مربوطه نیمکت مبدل حرارتی برای تست عملکرد برای تکمیل.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117