اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کویل خنک کننده آن آسان است برای ترتیب و نصب کنید
Jul 11, 2017

کویل خنک کننده عمدتا توسط فن، کویل گرما و ترکیب شاسی، با توجه به کویل خنک کننده در خارج از فشار استاتیک می تواند به نوع استاندارد فشار و فشار بالا استاتیک تقسیم می شود، با توجه به تعداد رطوبت رول کویل می توان به دو ردیف و سه ردیف، سیم پیچ مبدل حرارتی به طور کلی ساخته شده از ورق آلومینیوم برنجی، قطر لوله مس 10 ~ 16mm، ضخامت ضخامت حدود 0.15 ~ 0.2mm، فاصله 2.0 ~ 3.0mm، فن به طور کلی استفاده می شود به دو برابر باد قبل از منحنی تیغه سانتریفوژ فن، موتور با استفاده از یک موتور فاز 4 قطب خازنی، سرعت سوم دنده، شاسی و عایق صفحه بطری.

با واحد یخچال خنک کننده به طور مداوم گردش هوا داخل ساختمان، به طوری که از طریق کویل برای خنک نگه داشتن دمای اتاق و رطوبت نسبی خاصی از طریق کویل خنک و یا گرم شده است. آب سرد یا آب گرم کویل، توسط منبع سرد و منبع حرارت حرارت، در همان زمان، توسط اتاق تهویه مطبوع تازه متمرکز درمان هوای تازه، از طریق کانال ویژه جدید هوا به اتاق تهویه مطبوع برای دیدار با اتاق تهویه مطبوع مورد نیاز بهداشتی

سیستم تهویه مطبوع خنک کننده در مقایسه با سیستم متمرکز، هیچ کانال بزرگ وجود ندارد، فقط لوله های آب و مجرای کوچکتر، با طرح و راحتی نصب، فضای ساختمان کوچک، تنظیم مجزا و سایر مزایا، به طور گسترده ای در درجه حرارت استفاده می شود دقت و رطوبت مورد نیاز بالا نیست، تعداد اتاق ها، اتاق کوچک است، نیاز به کنترل جداگانه از راحتی تهویه مطبوع. گرم شدن جامعه جنوبی

کویل خنک کننده بدون سیستم مرکزی تهویه مطبوع کار می کند، در واقع، ما می توانیم تصویر کویل را به عنوان یک فن متمرکز، اما این فن دمنده از باد دما است که ما نیاز داریم.

ساختار کویل خنک کننده

فن: به وسیله ی یک سیستم چند سرعته و کم موتور سر و صدای القایی، توسط تنظیم ولتاژ ورودی برای تغییر سرعت فن، به وسیله ی سوئیچ الکتریکی کنترل می شود، حجم هوای فن به چرخ دنده بالا، متوسط ​​و پایین تقسیم می شود، مقررات مربوطه خنک کننده کویل خنک کننده) مقدار. فن منبع تغذیه برای انتقال هوا است و منبع آشفتگی انتقال حرارت کنونی (سطح بیرونی کویل) و منبع نویز اصلی واحد همراه با موتور است.

کویل: مبدل حرارتی هوا و آب ساخته شده از لوله های گالوانیزه. آب مروارید (آب گرم) در لوله جریان می یابد، زیرا دمای آب مبرد پایین تر از نقطه نقطه ی نقره ای هوا است، بنابراین در سطح بیرونی لوله تراوش می شود، انتقال حرارت را تحت شرایط مرطوب، هر دو مبادله گرما و مبادله با کیفیت، اثر حرارتی. کویل مسئول اکثر یا تمام بار تهویه مطبوع اتاق است، ردیف ردیف به طور کلی 3-4 ردیف است.

ظرف شستشو: با لوله تخلیه زیر سیم پیچ قرار گرفته است، نقش پذیرش کویل است که به طور مداوم از قطره های آب خارج شده و از تخلیه از خارج خارج می شود.

فیلتر هوا: با لوله تخلیه زیر سیم پیچ قرار گرفته است، نقش این امر پذیرش کویل است که به طور مداوم از قطرات آب خارج شده و از تخلیه خارج از محیط خارج می شود.

اصل کار از کویل خنک کننده و عملیات خنک کننده

واحد کویل خنک کننده را می توان به جاده آب و گاز تقسیم کرد. آب از تهویه مطبوع سرد (گرم) مرکزی تهویه مطبوع (مانند یخچال) برای تامین آب گرم سرد (گرم) تحت عمل پمپ، به گردش گردش کویل منتقل می شود. هوا هوا از طرف فن از طریق خروجی به داخل اتاق است و سپس از سیم پیچ عبور می کند و سیم پیچ درون سرد (گرم) پس از انتقال حرارت، رطوبت خنک کننده، و سپس به تامین هوا داخل محفظه ارسال می شود. بنابراین چرخه تکرار شده، به طوری که دمای و رطوبت در محیط تنظیم شود.

فرآیند عملیات سیستم تهویه مرکزی اساسا یک روند انتقال حرارت است. خنک کننده تهویه مطبوع مرکزی، فرایند انتقال حرارت معمولی به شرح زیر است:

⑴ تهویه مطبوع هوای داخل گرم از طریق کویل خنک کننده در جذب آب سرد، گرما به آب سرد منتقل می شود؛

⑵ انرژی خنک کننده برای انجام کار، حرارت آب سرد انتقال یافته به آب خنک کننده؛

⑶ خنک کننده حرارت از اسپری خنک کننده برج، گازسیون به اتمسفر منتقل شد.

تهویه مطبوع در ایجاد یک محیط کوچک راحت در همان زمان، مصرف زیادی انرژی و آب تازه، به جو گرم و انتشار CO2 از محیط زیست است.

(1) احتراق گاز خط لوله در وسط آب گرم دیگ بخار برای تولید حرارت بخار،

(2) توسط خط لوله به هیئت مدیره حمل می شود، گرما به خط لوله آب گرم توسط هیئت مدیره انتقال می یابد؛

(3) و سپس توسط لوله آب گرم به حرارت به کویل خنک کننده، کویل از طریق هوا به گرما به اتاق.

تهویه مطبوع در ایجاد یک محیط کوچک راحت در همان زمان، مصرف انرژی زیادی و آب شیرین.

مزایا و معایب سیستم هوای خنک کننده و هوای تازه

سیستم خنک کننده و سیستم هوای تازه به دو بخش تقسیم می شود: تهویه مطبوع خنک کننده مرکزی و سیستم هوای تازه Cooling Coil تجهیزات تهویه مرکزی تهویه مطبوع، سیستم هوای تازه برای تحمل بار باد جدید برای رفع کیفیت هوا در محیط داخلی، خنک کننده کویل به علاوه سیستم هوای تازه تهویه مطبوع سیستم تهویه مطبوع در فرم مهم است، اما همچنین ساختمان های خصوصی در استفاده از فرم شایع تر از تهویه مطبوع

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117