اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حرارت مبدل انرژی بهره وری، بهبود بهره وری انتقال حرارت
Jul 01, 2017

که دمای سیال می رسد روند شاخص های مورد نیاز تجهیزات تبادل حرارت به مبدل های حرارتی مبدل حرارتی انتقال گرما بخش حرارت به سیال تجهیزات سرد است. حرارت غرق گرما برای گرم کردن در زندگی روزمره خازن در توربین و خنک کننده های روغن در فضای موشک حرارتی هستند. در تولید صنعتی مانند نفت، شیمی نور داروسازی و انرژی آن اغلب به حرارت مایع برودتی یا داغ حرارت مایع تبخیر مایع به بخار یا متراکم مایع به مایع استفاده می شود.

صنعت مبدل های حرارتی در بهره وری انرژی، بهبود بهره وری انتقال حرارت، منطقه انتقال حرارت را کاهش دهد, کاهش افت فشار، بهبود شدت حرارت دستگاه و دیگر جنبه های مطالعه ساخته شده است که دستاوردهای قابل توجه. براساس نفت شیمیایی قدرت متالورژی کشتی سازی ماشین آلات مواد غذایی دارویی و صنایع دیگر در ثبات تقاضا برای رشد مبدل حرارتی.

در تجهیزات کشتی فشار حرارتي پس از دراز می تواند نه جلوگیری از ظاهر مقیاس مشکلات خوردگی, خوردگی: خنک کننده مبدلهای حرارتی سرد آب بدون اختیار خورنده قوی مانند فولاد معمولی یا ناخن را به آب، چند روز بعد زنگ دیگر دیگر خوردگی جدی تر. تجهیزات دیوار که حرارت انتقال اثر؛ اغلب ناشی از خوردگی زنگ زنگ و حتی سوراخ شدن، ریختن از زنگ سیم پیچ، مسدود خواهد شد در حالی که حضور خوردگی به شدت کوتاه شدن عمر تجهیزات.

در مقیاس: نمک های معدنی در خط لوله حل شده در آب تبلور کندانسور و دیگر حرارت انتقال سطح سازند مقیاس بر روی دیوار در راندمان تبادل حرارت کاهش اثر خنک کننده نتیجه کاهش شدید کاهش 30% در حالی که سخت خاک را افزایش داده، برق افزایش مقدار 35% افزایش در لجن بيولوژيک: تشکیل توسط زیستی را به علت خاک آب، رسوب و تشکیل هوموس خاک همراه با باکتری ها، جلبک ها و سایر میکروارگانیسم ها و ترشحات خود را لجن باعث انسداد جدی از خط لوله خاک گل راندمان تبادل حرارت بیشتر مصرف برق منجر به فشار عمل، جدی ناشی از خاموش کردن overpressure تاثیر می گذارد. که همه آنها به طور جدی عملکرد طبیعی مبدل حرارتی تاثیر می گذارد. تا مقیاس سیستم مبدل حرارتی مشکلات خوردگی و لجن و باکتری ها و جلبک ها به طور مستقیم منجر به ظرفیت انتقال حرارت را کاهش می دهد، کوتاه شدن عمر سرویس عملیاتی قابلیت اطمینان مصرف انرژی منجر به افزایش هزینه های عملیاتی را کاهش دهد. به منظور عمل سیستم مبدل حرارتی در حالت بهینه سازی لازم انجام ویژه درمان شیمیایی آب خنک کننده و سیستم های آب سرد از مبدل حرارتی است: حذف مقیاس و زنگ و لزج و استریلیزاسیون و ضد خوردگی درمان، صرفه جویی در انرژی, کاهش هزینه های عملیاتی. مبدل حرارتی اواپراتور و کندانسور فرآیند انتقال حرارت، خاک به طور مستقیم تاثیر می گذارد انتقال حرارت بهره وری و عملکرد نرمال تجهیزات، نتایج عملیات مبدل حرارتی نشان می دهد که مبدل حرارتی بدون تمیز کردن عملیات پس از مدت زمان مصرف برق 10-30% افزایش می دهد.

به منظور کاهش حوادث خاموش کردن بهبود اثر خنک کننده. تمیز کردن می تواند حذف لجن که خط لوله روشن است آب روشن. در همان زمان تمیز کردن، ضد تجانس بهبود کندانسور بازده حرارتی اواپراتور نتیجه جلوگیری از فشار عمل overpressure خاموش کردن پدیده، بهبود جریان آب سرد, بهبود اثر خنک کننده سیستم امن و بهره برداری. برای کاربر را به نجات بسیاری از هزینه های نگهداری: درمان نشده مبدل های حرارتی وجود خواهد داشت لوله گرفتگی، پوسته پوسته شدن، خوردگی، overpressure تا حادثه، مانند مبدل حرارتی به علت خوردگی نشت آلودگي راه حل، شما نیاز به جایگزینی مس جایگزینی راه حل تعمیر و نگهداری از میزبان کلی نیاز به تعمیر 2-5 میلیون هزینه دارد. و پس از دفع می تواند کاهش هزینه های نگهداری، اما همچنین گسترش عمر تجهیزات، بلکه برای صاحبان برای کاهش از دست دادن صدها هزار میلیون ها نفر. به منظور عمل سیستم مبدل حرارتی در حالت بهینه سازی لازم است به دور از سیستم شیمیایی آب سیستم مبدل حرارتی است: حذف مقیاس و زنگ و لزج و استریلیزاسیون و ضد خوردگی درمان: تمیز کردن شیمیایی عقیم سازی: اضافه کردن شیمیایی تمیز کردن و قارچ کش، سیستم زنگ شناور، خاک نفت باکتری ها و جلبک های پراکنده، تمیز کردن به ظاهر، فلز تمیز کاهش می یابد تعمیر و نگهداری روزانه: اضافه کردن بازدارنده های خوردگی برای جلوگیری از زنگ زدگی فلز برای جلوگیری از یونهای کلسیم و منیزیم رسوب کریستال.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117