اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مبدل حرارتی واشر دما، فشار و مقاومت در برابر خوردگی
Jul 11, 2017

نرم افزار مبدل حرارتی واشر همچنان به گسترش، رسانه های مختلف و فرآیندهای دما، فشار و خوردگی مقاومت دارای نیازهای متفاوت است. مایل به استفاده از واشر ساعت "جهانی" برای انطباق با تمام شرایط به طور واضح امکان پذیر نیست اما باید مورد استفاده قرار گیرد برای موقعیت های مختلف با مصالح مختلف واشر. معمولا شکل بخش واشر شش ردیف استفاده می شود. انواع متداول واشر هستند لاستیک chloroprene لاستیک لاستیک EPDM سیلیکونی فلوئور لاستیک, نقاشی از آزبست. واشر واشر مبدل حرارتی در استفاده از نشت و شکستگی و پیری و پدیده های دیگر جا به جا شود.

جایگزینی باید به ترتیب زیر انجام شده است.

حذف واشر استفاده می شود. توجه داشته باشید که نباید بدون خش در واشر هنگام جداسازی قطعات.

② با استون، بتنن یا دیگر حلال های کتون واشر در واشر را حذف کنید.

③ با نخ پارچه یا پنبه تمیز ساسافراس تمیز واشر و واشر.

④ اعمال چسب به طور مساوی به اسلات واشر.

⑤ واشر تمیز جدید در هیئت مدیره قرار داده است.

واشر مبدل حرارتی

1، شرایط متعارف است چسب مورد استفاده 801 چسب مورد استفاده برای اتصال صفحه و پد اثر ثابت خوب است اما کاستی های تند است بزرگ.

2, فشار, درجه حرارت بسیار بالا شرایط در حالی که در نظر گرفتن هزینه مورد نیست، شما می توانید "برادر دو خوب" استفاده از چسب های درزگیر سیلیکونی.

3 بهترین انتخاب 4799 3M چسب. این سیاه نرم, است که واشر مبدل حرارتی گیر است بعد از پخت نیست رخ می دهد, به خصوص برای دمای بالا، فشار بالا، بالا شرایط خورنده اما هزینه نسبی بالاتر خواهد بود.

طراحی بشقاب های پیشرفته

هیئت مدیره پیشرفته طراحی شده است استفاده از دلار کانادا / طب مکمل و جایگزین تکنولوژی پیشرفته با فشار دادن روند، طوری که بشقاب است دقت و صحت بسیار بالا تا استفاده از ورقه های نازک تر برای بهبود بهره وری انتقال حرارت.

منطقه شنت

به منظور تسهیل پیکربندی را بیش از واشر مبدل حرارتی مدرن به سر استفاده يك طرفه تصاحب. برای استفاده کامل از تمام حرارت انتقال منطقه، که باید مایع به طور مساوی توزیع شده در سراسر صفحه مطمئن شوید. برای یک صفحه گسترده، بلکه همچنین برای اطمینان از توزیع یکنواخت. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه است افت فشار کم است که اجازه می دهد تا افت فشار بیشتر برای انتقال حرارت به ضریب انتقال حرارت بالاتر مورد استفاده قرار گیرد.

پلیت مبدل حرارتی واشر نقش انتقال حرارت قطعات نقش انتقال حرارت است که عمدتا توسط گروه بشقاب انجام پلیت حرارتی انتقال منطقه نیز به طور مستقیم تعیین درجه حرارت انتقال اثر، مبدل حرارتی واشر ضروری مهم است جزء. که شرایط کاری مختلف انواع رسانه های انتقال حرارت، به منظور دستیابی به اثر انتقال حرارت لازم را منجر به استفاده از مواد مختلف و انواع بشقاب وضعیت روبرو می شوند.

1 از هیئت مدیره به مواد، صفحه ورق فولاد ضد زنگ, تیتانیوم و تیتانیوم ورق آلیاژی پالادیوم، ورق آلیاژی Hastelloy، ورق نیکل، مولیبدن صفحه و صفحات دیگر می توان به تقسیم.

2 از دید اندازه نقاط روی صفحه می تقسیم صفحه به صفحه زاویه بزرگ و کوچک زاویه صفحه.

3 از صفحه به عمق شکاف, صفحه صفحه شیار های عمیق و کم عمق دال صفحه می توان به تقسیم.

4 گروه صفحه صفحه فشرده سازی پویا ثابت فشرده سازی صفحه راهنمای میله میله راهنمای پایین تر و تعداد پیچ و مهره ثابت به طور مساوی در قاب مبدل حرارتی مبدل حرارتی مبدل حرارتی واشر برای رسیدن به است.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117