اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مبدل حرارتی به طور منظم اسکراب برای تمیز کردن هر درده
Sep 30, 2017

بهترین لوله خودکار تمیز کردن سیستم مبدل حرارتی و خازن

خازن و یا لوله های مبدل حرارتی نیاز به شستشو منظم برای تمیز کردن هر درده. لوله کشی خودکار تمیز کردن سیستم در عملکرد طبیعی سیستم برای رسیدن به این تابع. لوله به حالت اصلی خود را بدون ایجاد وقفه در عملیات باشید.

لوله کشی خودکار سیستم شستشو با استفاده از فرکانس بالا، مبدلهای حرارتی و یا خازن برای جلوگیری از خاک و رسوب. قلم مو داخل مبدل حرارتی و بالا و پایین در داخل لوله با جریان معکوس از طریق دریچه معکوس منتقل شد. هر مکمل می تواند توسط سیستم شستشو برداشته شود و سپس سخت و نگه داشته که راندمان مبدل های حرارتی است که همیشه در بالاترین سطح حفظ وضعيت تمیز.

لوله خودکار تمیز کردن سیستم

طراحی شده است برای دیدار با هر نوع اجزاء مبدل های حرارتی طراحی شده:

تمیز کردن برس. قلم مو استاندارد ساخته شده از استیل سیم موی نایلون و پلی اتیلن درپوش مناسب برای درجه حرارت تا 60 درجه سانتی گراد در آب. اندازه استاندارد قطر 10-24 میلی متر است. بسته به سطح خاک برج خنک کننده این قلم را می توان برای 3-5 سال استفاده می شود. مواد مختلف را می توان برای کاربردهای خاص استفاده می شود.

هنگامی که آن بازرسی جایگزین مورد استفاده مجدد قرار یا است گیر را می توانید به راحتی از خروجی حذف شود. عملیات برای اطمینان از همه برس در انتهای لوله را قفل می کند. اندازه گیر را به تمام استانداردهای های قطر لوله متفاوت است.

شیر بردن. سرعت جریان اسمی شیر ویژه جهت کنترل 50 m³/h 3000 m³/h و اندازه اسمی 80 mm 600 میلی متر است.

کنترل جعبه. صفحه کنترل IP55 حامل قطعات مورد نیاز برای عمل به صورت خودکار. شما می توانید هر چرخه تمیز کردن برای 15 دقیقه و 24 ساعت را تنظیم کنید. موقعیت قبل از تحویل ثابت شده است. چرخه دیگر تمیز کردن می توانید با تعویض دستی آغاز شده.

محرک. محرک های چند منظوره با تغییر موقعیت پایانه جمع و جور و گشتاور کنترل IP55 مسکن. عملیات کتابچه راهنمای اورژانس.

Backwashing اتوماتیک سیستم countercurrent و لوله های مبدل حرارتی backwashing و مکان یا پانل و قاب سوئیچ. از پیش تصفیه تنها حذف ذرات بزرگ اشیاء کوچک مانند ته مانده، شن و ماسه، گل و دیگر مواد جامد معلق مبدل حرارتی صفحه ای و دانه بین صفحات باعث گرفتگی و تشویق رسوب و خوردگی را وارد کنید.

دریچه معکوس لوله خودکار تمیز کردن سیستم می تواند به راحتی نصب شده بر روی عرضه و لوله های بازگشت. بدون ایجاد وقفه در فعالیت خود گاهی اوقات از طریق countercurrent مبدل حرارتی برای برخی از زمان. پس از یک دقیقه جریان را به مسیر طبیعی خود برمی گردد. Backwash به صورت دوره ای توسط سیستم backwashing اتوماتیک شستشو، جمع آوری شده حذف و ترخیص عملیات تمیز کردن اجازه طولانی تر شود.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117