اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مبدل حرارتی با سرعت بخشیدن به تکنولوژی صرفه جویی در انرژی، انواع بیشتر و بیشتر
Oct 23, 2017

مبدل حرارتی یک مبدل حرارتی است که حرارت را به مایع سرد منتقل می کند، همچنین به عنوان مبدل های حرارتی شناخته می شود. مبدل حرارتی تجهیزات عمومی شیمیایی، نفت، برق، غذا و بسیاری از بخش های صنعتی دیگر است که در تولید مهم است. مبدل های حرارتی معمول در تولید مواد شیمیایی عبارتند از بخاری، کولر، کندانسور، اواپراتور و Reboiler.

این که آیا مبدل حرارتی در معرض خطر است، علاوه بر حداکثر فشار کاری، کلید برای مشاهده ساختار آن و بدن انتقال حرارت است.

مبدلهای حرارتی با آب گرم و آب سرد که زیر نقطه جوش هستند، از مخازن تحت فشار کمتر خطرناکند.

آب گرم یا بخار، مبدل حرارتی با آب سرد یک مخزن تحت فشار است؟ نه. اگر دمای مایع در دمای بالا در لوله، خارج از لوله نقطه جوش زیر مبدل حرارتی آب پایین است، همچنین مخزن تحت فشار نیست. مانند مبدل حرارتی مخزن یک مخزن فشار نیست.

برخی از مبدلهای حرارتی، اگر چه درجه حرارت بالا، فشار بالا، حجم بالا، حاوی مایعات خطرناک، ساختار پیچیده است، اما خطر آن نسبتا کوچک است، طراحی، تولید، مطابق با نظارت بر ظروف فشار، نصب، استفاده، نگهداری، بازرسی و سایر جنبه های استفاده از مدیریت واحد. مانند مبدل حرارتی صفحه مبدل آلومینیوم، مبدل مبدل حرارتی، مبدل حرارتی صفحات مارپیچی، مبدل حرارتی صفحه مبدل حرارتی و غیره

مبدل های حرارتی به طور گسترده به عنوان تجهیزات انتقال حرارت استفاده می شود، در کاربرد صنعتی بسیار محبوب است، به خصوص در زمینه مصرف انرژی های بزرگ، با توسعه سریع تکنولوژی صرفه جویی در انرژی، انواع و اقسام انواع مبدل های حرارتی مناسب برای رسانه های مختلف، شرایط عملیاتی مختلف، درجه حرارت های مختلف و فشار های مختلف مبدل حرارتی ساختار و نوع آن نیز همان نیست، مبدل های حرارتی با جدید، توسعه مبدل حرارتی با راندمان بالا به طور مداوم به روز شده کلمات کلیدی: مبدل های حرارتی مبدل برای طبقه بندی گرم، تجهیزات مبادله به عنوان دستگاه انتقال حرارت به طور گسترده ای در صنعت استفاده می شود، به خصوص در زمینه مصرف انرژی بزرگ، با توسعه سریع فن آوری صرفه جویی در انرژی، مبدل های حرارتی بیشتر و بیشتر انواع، مناسب برای رسانه های مختلف، شرایط مختلف کار ساختار و نوع مبدلهای حرارتی با دما و فشارهای مختلف متفاوت هستند، انواع مبدلهای حرارتی با توسعه مبدلهای حرارتی جدید و با کارایی بالا، طبقه بندی خاص به شرح زیر است: اول، با توجه به اصل طبقه بندی: 1، مبدل مستقیم مبدل حرارت تماس از اصل اصلی این است که دو نوع رسانه از طریق تماس با یکدیگر گرما انتقال برای رسیدن به گرما، منطقه تماس مستقیم به انتقال حرارت تاثیر می گذارد، و رسانه این نوع مبدل حرارتی معمولا گاز است، دیگر مایع، عمدتا به تجهیزات برج به عنوان بدن اصلی تجهیزات انتقال حرارت است، اما معمولا در انتقال جرم دخیل است، ارتباطات با برج، معموال تجهیزات برج برجسته، نیروگاه با استفاده از برج آب سرد به عنوان معمولترین مبدل مستقیم تماس تماس دشوار است. 2، مبدل حرارتی نوع ذخیره انرژی (که بعدها به عنوان باتری شناخته می شود) این نوع از مبدل های حرارتی بسیار کم است، اصل این است که ابتدا گرمای محیط را با گرم کردن مواد جامد برای رسیدن به دمای خاص، دوباره از طریق مواد جامد سرد گرم، به طوری که آن را به هدف انتقال حرارت می رسد. 3 مبدل حرارتی بین دیوار این نوع مبدل حرارتی بسیار بزرگ است، که بیش از 99 درصد از کل را تشکیل می دهد، اصل گرمائی است که از طریق انتقال حرارت فلز یا غیر فلز به محیط سرد، این نوع مبدل حرارتی ما معمولا به عنوان پوسته، ورق، نوع ورقه ورقه یا مبدل حرارتی بشقاب پوشیده می شود.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117