اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مبدل حرارتی پلیت دارای کارایی انتقال حرارت بالا و ظرفیت فشار است
Nov 01, 2017

1 مبدل حرارتی بشقاب کار می کند

مبدل حرارتی صفحه با فشار دادن تعدادی از ورقهای راه راه در فواصل منظم، با یک واشر احاطه شده و با یک قاب و یک پیچ فشرده شده فشرده شده است. چهار گوشه صفحات و واشر تشکیل یک لوله توزیع مایع است و لوله ها به طور جداگانه از یکدیگر جدا می شوند به طوری که آنها در مسیرهای جریان در هر دو طرف هر صفحه و انتقال حرارت از طریق صفحات جریان می یابند.

از طریق نیروی خارجی بالابر انتقال گرما با هم بستن، رسانه ها از طریق صفحه انتقال حرارت از طریق سوراخ در سطح جریان صفحه، نقش موج تخته در زیر شکل گیری آشفتگی شدید، به نظر می رسد با استفاده از چپستیکک ها جام از آب داغ، افزایش سطح انتقال حرارت. محیط گرم و سرد در هر دو طرف صفحه انتقال حرارت جریان می یابد و تعداد زیادی از سطوح انتقال حرارت ایجاد شده بوسیله آشفتگی در تماس با صفحه قرار می گیرند و انتقال حرارت از طریق صفحه انجام می شود تا اثر انتقال حرارت نهایی . جداسازی محیط گرم و سرد عمدتا از طریق تقسیم واشر و یا از طریق تعداد زیادی جوش برای اطمینان از اینکه صفحه مبدل حرارتی سوراخ سوراخ مورد را نمی شکافد، رسانه های گرم و سرد محرمانه نخواهند بود.

2، ساختار مبدل حرارتی بشقاب

مبدل حرارتی صفحه از مجموعه ای از ورق های فلزی با ورق فلزی حاوی سوراخ های سوراخ در چهار گوشه صفحات تشکیل شده است که در یک طرف با یک صفحه ثابت و قاب صفحه قابل جابجایی قاب و با پیچ و مهره های محکم بسته می شود. این لوله های اتصال با کانال ها در کانال های صفحات مشابه تراز شده و به خطوط خارجی دو مایعات مبدل حرارتی متصل می شوند. صفحات انتقال حرارتی و صفحات قابل جابجایی مطبوعات در زیر پرتوهای بلبرینگ به حالت تعلیق درآمده و از طرف پرتوهای پایین تطبیق می شوند. صفحات انتقال حرارت، واشرها، صفحات فشرده سازی، ریل ها و پیچ و مهره ها جزء اصلی مبدلهای حرارتی بشقاب هستند.

1) انتقال ورق انتقال حرارت: انتقال حرارت اصلی از اجزای سازنده، به طور کلی موجدار ساخته شده از چرک، با توجه به محیط مایع مختلف، مواد ورق انتقال حرارت یکسان نیست، اکثرا ساخته شده از فولاد ضد زنگ و تیتانیوم.

2) هر دو انتهای صفحه فشار: این دو عمدتا کلیه صفحات انتقال حرارت را برای اطمینان از اینکه رسانه مایع نشت ندهند، بست.

3) واشر: به طور عمده در صفحه داغ بین اثر مهر و موم شده است. نشت مبدل حرارتی بشقاب به علت تخریب یا پیر شدن واشر است.

4) پیچ و مهره های پیچ و مهره: سر چسبان اصلی و نقش صفحه مبدل حرارتی. محکم بستن پیچ ها، معمولا از طریق موضوع دکمه، قبل از بارگذاری، باید از آچار گشتاور استفاده کنید، به طوری که صفحه ثابت در لحظه به طور مساوی.

3 طبقه بندی مبدل های حرارتی بشقاب

انواع اصلی مبدلهای حرارتی صفحه مبدل حرارتی صفحات مارپیچی، مبدل حرارتی صفحه، مبدل حرارتی صفحه مبدل سه.

1) مبدل حرارتی بشقاب مارپیچی

از دو موازی برای حفظ فاصله معینی از صفحه موازی ساخته شده از فلز، مایع سرد و گرم در صفحه فلزی در هر دو طرف از جریان کانال مارپیچ. این ضریب انتقال گرما مبدل حرارت بالا است (حدود 1 تا 4 برابر بیشتر از مبدل مبدل حرارتی پوسته و لوله)، میانگین اختلاف دما (به دلیل مایع سرد و گرم می تواند برای جریان جریان ضد جریان استفاده شود)، مقاومت در برابر جریان کوچک و آسان است به گره اما تعمیر سخت است. استفاده از فشار 2MPa تجاوز نمی کند.

مبدل حرارتی صفحه مایع مایع مایع بخار برای تجهیزات مبدل حرارتی ایده آل است. این یک شکل سفارشی خاص تعدادی ستون از پشته فلزی ساخته شده از نوع جدید مبدل حرارتی کارآمد است.

ساختار مبدل حرارتی صفحه: مبدل حرارتی صفحات قابل جابجایی تعدادی از ورق های راه راه راه راه با یک فاصله زمانی مشخص است، در محاصره مهر و موم قرار دارد و با قاب و فشرده سازی پیچ با هم، صفحه و چهار گوشه لوله توزیع مایع و لوله جمع آوری را تشکیل می دهند و در عین حال مایع گرم و سرد را جدا می کنند تا در مسیر جریان در هر طرف صفحه و جریان تبادل گرما از طریق صفحه جریان یابد.

طبقه بندی اصلی مبدل های حرارتی صفحه در شرایط عادی، ما عمدتا با توجه به ساختار برای تشخیص مبدل های حرارتی صفحه، یعنی، با توجه به شکل به تمایز، می توان به چهار دسته تقسیم شده است: ① مبدل حرارتی صفحات قابل جابجایی (همچنین به عنوان واشر از مبدل حرارتی صفحه)، ② مبدل حرارتی بشقاب جوش داده شده، ③ مبدل حرارتی صفحات مارپیچی، ④ مبدل حرارتی کویل (همچنین به عنوان مبدل حرارتی لانه زنبوری شناخته می شود). در میان آنها، مبدل حرارتی صفحه مبدل به تقسیم شده است: مبدل حرارتی صفحات نیمه جوش داده شده، همه مبدل های مبدل حرارتی صفحات جوش داده شده، مبدل حرارتی صفحه و پوسته، مبدل حرارتی ورق لحیم کاری.

سطح بشقاب مبدل حرارتی به یک نوع موج دار یا موج دار فشار داده می شود تا سفتی صفحات را افزایش دهد، آشفتگی مایع افزایش می یابد و بازده انتقال حرارت را بهبود می بخشد. مواد آن بیشتر از فولاد ضد زنگ، مس، آلومینیوم، آلومینیوم، تیتانیوم، نیکل و غیره است. حفره های گوشه ای در گوشه های گوشه ای نقش کانال های اتصال را بازی می کنند.

محیط کار در گذر باریک و پیچ و خم بین صفحات تشکیل شده و تبادل حرارتی انجام می شود. همانطور که صفحات در مقابل یکدیگر قرار می گیرند، هزاران مخاطب که توسط قرقره ها تشکیل می شوند، یکدیگر را متقاطع می کنند، به طوری که سیال در اطراف این تماس ها جریان می یابد و منجر به اختلال شدید می شود که در نتیجه ضریب انتقال حرارت بسیار بالا است. و ظرفیت فشار.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117