اخبار

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پلیت مبدل حرارتی دارای یک حرارت راندمان انتقال بسیار بالا
May 26, 2017

مبدل حرارتی صفحه مایع است - مایع، مایع - بخار برای تجهیزات حرارتی ایده آل است. این یک شکل راه راه خاصی از یک تعداد ستون از ورق فلز پشته ساخته شده از نوع جدیدی از مبدل حرارتی کارآمد می باشد. بنابراین، استفاده از تعمیر و نگهداری مبدل حرارتی صفحه و روش تعمیر همه ما با آن آشنا؟ امروز و بسیاری از باکتری سرد گرد هم می آیند برای پیدا کردن در مورد آن!

اصل ساختار صفحه مبدل حرارتی:

مبدل های حرارتی صفحه قابل جابجایی با فشار دادن یک کثرت از ورق های موجدار در فواصل منظم، احاطه شده توسط یک واشر و همراه با یک قاب و یک پیچ فشرده سازی فشرده تشکیل شده است. چهار گوشه صفحه و واشر به صورت یک لوله مایع و لوله کشی، و در همان زمان عقلانی جدا مایع سرد و گرم، به طوری که هر صفحه در جریان در هر دو طرف جریان، از طریق صفحه مبدل حرارتی.

طبقه بندی عمومی مبدل حرارتی صفحه ای تحت شرایط عادی، ما به طور عمده با توجه به ساختار به تشخیص مبدل حرارتی صفحه، است که، با توجه به شکل به تشخیص، می توان به چهار دسته تقسیم می شوند: ① مبدل حرارتی صفحه قابل جابجایی (همچنین به عنوان واشر از شناخته شده مبدل های حرارتی صفحه)، ② جوش داده شده مبدل حرارتی صفحه، ③ مبدل حرارتی صفحه مارپیچی، ④ مبدل حرارتی کویل (همچنین به عنوان مبدل حرارتی لانه زنبوری شناخته می شود). در میان آنها، جوش مبدل های حرارتی صفحه تقسیم شده است: مبدل حرارتی صفحه نیمه جوش داده شده، تمام مبدل های حرارتی صفحه جوش داده شده، ورق و پوسته مبدل حرارتی، بشقاب مس مبدل حرارتی.

صفحه ترکیب مبدل حرارتی

مبدل حرارتی صفحه توسط قطب انتقال حرارت، واشر، ورق فشرده سازی، پیچ و مهره بستن و دیگر اجزای اصلی.

سطح صفحه مبدل حرارتی است به یک نوع راه راه و یا از طریق فهرست فشرده برای افزایش سفتی از صفحه، افزایش تلاطم سیال و بهبود بهره وری انتقال حرارت. مواد آن از فولاد ضد زنگ عمدتا، مس، آلومینیوم، آلومینیوم، تیتانیوم، نیکل و غیره می باشد. سوراخ های گوشه ای در گوشه و کنار از گوشه و کنار نقش اتصال کانال بازی کند.

رسانه کار در گذرگاه های باریک و پر پیچ و خم بین صفحات تشکیل تنیده و تبادل حرارت انجام می شود. به عنوان صفحات در جهت معکوس با یکدیگر نصب شده، هزاران نفر از مخاطبین تشکیل شده توسط های مقوای هم دیگر را قطع به طوری که گردش سیال در اطراف این تماس ها، و در نتیجه اختلال قوی، و در نتیجه ضریب انتقال حرارت بسیار بالا، راندمان انتقال حرارت و ظرفیت فشار.

گوانگژو Jiema گرما تبادل تجهیزات شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-20-82249117